Video

STŪRA RISINĀJUMI

STŪRA RISINĀJUMI

Ja virtuves mēbeļu izkārtojums paredzēts U vai L burta veidā, Jums noteikti noderēs kāds no Nobilia
mēbeļu stūra risinājumiem. Tas ļauj maksimāli izmantot telpu, kas citādi nebūtu izmantojama. Līdz ar to Jūsu rīcībā būs papildus vieta produktu un virtuves piederumu uzglabāšanai.

APGAISMOJUMS

Labs apgaismojums ir svarīgs visā Jūsu mājoklī, taču īpaši būtiska nozīme tam ir virtuvē.Apgaismojumam ir svarīga funkcionāla loma, tam jānodrošina pietiekami daudz gaismas darba zonās.Atvilktņu apgaismojums palīdzēs Jums atrast vajadzīgo priekšmetu arī tad, ja virtuves telpas centrālaisapgaismojums nebūs ieslēgts.Vienlaikus ar funkcionalitāti gaisma ir svarīgs elements gaisotnesradīšanā virtuvē. Jūs varēsiet variēt noskaņu, apgaismojot dažādas virtuves zonas vai objektus.!Gaismas toni ir iespējams regulēt no vēsa līdz siltam.

apgaismojums

Line N virtuves

LINE N VIRTUVES

Line N virtuves mēbeles ir Nobilia kolekcijas daļa. Tā ir jaunākā virtuve kolekcijā bez rokturiemklasiskajā izpratnē.Rokturu funkciju pilda speciāli veidotas fasādes.Line N virtuves mēbeles labi izskatīsies gan arglancētām, gan matētām fasādēm. Tā ir veiksmīgs virtuves dizaina elements gan ar vienkrāsainām,gan fasādēm ar koka raksta motīvu.