Virtuves

Pieci soļi ceļā uz ideālu virtuvi kopā ar Nobilia

Bez labiekārtotas virtuves pat labākajā mājoklī kaut kā pietrūks – pietrūks vietas, kur baudīt rīta rosību, eksperimentēt ar produktiem un radīt brīnumgardus meistardabus. Jo ērtāka virtuve, jo vieglāka gatavošana, pat tad, ja ar kulināriju esat uz Jūs. Ar Nobilia vācu virtuvēm iekārtot virtuvi nebūs grūti – vienkārši sekojiet mūsu padomiem un pasūtiet individuāla dizaina virtuvi.

1. Izvēlieties stilu

Katrai virtuvei ir savs raksturs, ko pirmām kārtam nosaka interjera dizains. Nobilia virtuvēm pieejami ap 100 fasāžu variantu – klasiskajā un modernajā stilā, ar Cottage, skandināvu vai industriālā stila iezīmēm. Piedāvājam izvēlēties ne tikai mēbeļu fasādes un darba virsmas, bet arī rokturus, izlietnes un maisītājus – svarīgas detaļas, kas piešķir virtuvei stilīgus akcentus.

2. Izvēlieties nepieciešamās virtuves mēbeles un iekārtas

Ērtai virtuvei būs nepieciešami virtuves skapīši, plauktiņi, darba virsmas, kā arī visa veida virtuves tehnika pārtikas uzglabāšanai, maltīšu gatavošanai un trauku mazgāšanai. Skapji ar plauktiem ir ekonomiskāki, bet virtuves mēbeļu lietošanu vēl ērtāku padara plašais plauktu sistēmu un atvilktņu bloku klāsts.

3. Izveidojiet virtuves dizainu

Vai, precīzāk sakot, uzticiet šo uzdevumu mums – sarunas laikā noskaidrosim Jūsu vajadzības un vēlmes, topošās virtuves izkārtojumu un arhitektūras īpatnības. Visus mērīšanas, rasēšanas un projektēšanas darbus veic mūsu speciālisi, lai Jums atliktu tikai apstiprināt dizaina skici vai piedāvāt to pilnveidot.

4. Apstipriniet dizainu un vienojieties par detaļāM

Atklāts plānojums, nestandarta arhitektūra un specifiskas saimnieku vēlmes nav šķērslis – Nobilia virtuves. Piedāvājam pilna spektra dizaina risinājumus mazām un lielām virtuvēm dzīvokļos un privātmājās.

5. Sagaidiet savu jaunO virtuvi

Mēs piegādājam un uzstādām virtuvi kopā ar visām iekārtām aptuveni divu mēnešu laikā. Pateicoties profesionālai montāžai, pat sarežģītas konfigurācijas virtuves tiek uzstādītas operatīvi un atbilstoši kvalitātes standartiem.

Izvēlieties Nobilia virtuves un izbaudiet ēdiena gatavošanas prieku!