Virtuves dizains

Virtuves dizains

Virtuves dizains – atbildīgs uzdevums

Katrai virtuvei ir savs raksturs – vienā gatavo ļoti bieži, citā neregulāri, vēl citā – tikai dzer rīta kafiju. No šādām izmantošanas īpatnībām lielā mērā ir atkarīgs virtuves dizains, mēbeļu un iekārtu izvietojums. Kā izveidot ideālu interjeru, kas atbildīs visām virtuves īpašnieka vēlmēm un neapniks pēc pusgada? Mūsu speciālisti atklāj dažus ieteikumus!

Virtuves dizains pēc individuāla projekta

Esam pārliecināti, ka labāko virtuves dizainu iespējams radīt pēc individuāla pasūtījuma, izstrādājot iebūvējamo mēbeļu un sadzīves tehnikas ansambli. Pateicoties šādai pieejai, mūsu dizaina speciālisti var ņemt vērā Jūsu virtuves:

  • platību;
  • griestu augstumu;
  • vietu mājoklī: virtuve kā atsevišķa telpa vai virtuve ar atklāto planējumu;
  • arhitektūras specifiku: arkas, sienu izvirzījumus, logu ailes, nelīdzenumus u.tml.;
  • izmantošanas īpatnības: mājas kulinārijas entuziastiem un tiem, kas virtuvē pavada tikai stundu dienā, nepieciešamas dažādas virtuves.

Nobilia dizaina ābece

Katras virtuves mēbeles dizains ir atkarīgs no sākotnējās interjera vīzijas – no tā, vai vēlēsieties virtuvi klasiskajā vai modernajā stilā, ar Kotedžas stilu vai Skandināvijas atmosfēru. Katrai detaļai virtuvē ir nozīme, un virtuves stilu veido:

  • mēbeļu fasādes;
  • darba virsmas;
  • dizaina elementi, piemēram, rokturi;
  • izlietnes un santehnika

Viennozīmīgi, virtuves iekārtas dizains maina kopējo telpas izskatu – tāpēc mēs piedāvājam iegādāties virtuves iekārtas kopā ar tehniku, lai Jums nebūtu jālauza galva par to, kur novietot ledusskapi.

Dizains mazai virtuvei

Mūsu individuāla pieeja virtuves dizainam ir lieliski piemērota arī mazas telpas iekārtošanai. Dizains mazai virtuvei ir izaicinājums, ar kuru var tikt galā, izvēloties iebūvējamās virtuves mēbeles un iekārtas. Lielu sadzīves tehniku var veiksmīgi noslēpt mēbelēs, saskaņojot mēbeļu un iekārtu gabarītus. Šāds mazas virtuves interjera dizains būs maksimāli viegls un nodrošinās ērtu darbošanos pat ļoti nelielā telpā.

Mūsu komanda palīdzēs realizēt Jūsu ideju par perfektu virtuvi!

Veicam mērīšanas darbus Jūsu virtuvē, izstrādājam virtuves projektu un 3D vizualizācijas. Tad sagatavojam virtuves mēbeļu un arī tehnikas piedāvājumu. Kad viss ir saskaņots, komplektācijas detaļu saraksts un rasējumi tiek nodoti ražošanai.