VIRTUVES

Virtuves mēbeles ērtākam darbam

Kvalitatīvas virtuves mēbeles pārvērš virtuvi par komforta zonu, kur ir gan viegli strādāt, gan patīkami uzturēties. Virtuves labiekārtošana vienmēr ir izaicinājums, jo vienā telpā jāiekļauj gan mēbeles, gan sadzīves tehnika, turklāt visas virtuves sastāvdaļas jāizvieto ergonomiski.

Mēs palīdzam iekārtot mazas un lielas virtuves un piedāvājam augstas kvalitātes virtuves mēbeles pēc individuāla pasūtījuma ar 5 gadu garantiju!

Mūsu virtuves mēbeļu klāstā ietilpst:

  • fasādes ~100 fasāžu veidu – lamināta, MDF, stikla un dabīgā koka;
  • darba virsmas – izturīgas virtuves virsmas ir pieejamas gan lakoniski vienkrāsainas, gan ar dekoratīvo apdari: koka raksta motīviem, kvarca vai akmens un betona imitāciju, kā arī keramiskās un akmens masas darba virsmas;
  • rokturi – dizaina rokturi modernajā un klasiskajā stilā piešķir virtuvei elegantus akcentus, kā arī LineN virtuves „bez” rokturiem – to funkciju pilda īpaši veidotas fasādes;
  • izlietnes – ar mūsdienīgām aprisēm un papildu funkcijām: vairākām bļodām, žāvējamo paplati u.c.
  • maisītāji, atkritumu “grozu” sistēmas, galda piederumu organizācijas paneļi u.c. aksesuāri, kas nepieciešami ikkatrā virtuvē!

Pateicoties virtuves elementu daudzveidībai Nobilia sortimentā, mēs varam projektēt vairākus tūkstošus mēbeļu variantus: pilsētu dzīvokļiem un privātmājām, rosīgiem pavāriem un tiem, kas grib pilnveidot savas kulinārijas prasmes.

Kāpēc izvēlēties individuālu virtuves projektu?

Iebūvētas virtuves mēbeles tiek izgatavotas pēc individuāliem mērījumiem. Pirms mēbeļu ražošanas virtuves skici saskaņo ar pircēju, izmantojot 3D vizualizāciju, kas uzskatāmi parāda, kā gatava virtuve izskatīsies pasūtītāja mājās.

Mēbeļu piegādi un uzstādīšanu uzņemamies mēs – gatavi virtuves skapīši un plauktiņi tiek piestiprināti pie sienām vai grīdas. Šāds virtuves mēbeļu komplekts maksimāli izmanto pieejamo telpu, ņemot vērā individuālos telpas raksturojumus: nelīdzenumus, izvirzījumus, caurules utt.

Pateicoties šādai pieejai, virtuves mēbeles pēc pasūtījuma var noslēpt telpas defektus un pat pārvērst tos par dizaina odziņām. Nobilia virtuves komplekti ir piemēroti gan parastām virtuvēm, gan virtuvēm ar atklāto plānojumu – jo sarežģītāks uzdevums, jo interesantāk!