VIRTUVES

Virtuves iekārtas

Virtuves iekārtas no Vācijas

Modernā virtuvē noteicošo lomu spēlē virtuves tehnika – ēdiena gatavošanai un uzglabāšanai nepieciešama ne viena vien iekārta. Viens no svarīgākajiem jautājumiem, kas jāatrisina, iekārtojot jaunu virtuvi, ir – kā veiksmīgi savienot virtuves mēbeles un tehniku? Kā radīt gaumīgu virtuves ansambli no tik dažādām sastāvdaļām? Mūsu risinājums ir vienkāršs – iebūvējamās iekārtas pēc individuāla pasūtījuma.

Kādas virtuves iekārtas piedāvājam?

Nokomplektēt ideālu virtuvi ir vieglāk, ja visu nepieciešamo var iegādāties vienuviet – piedāvājam Vācijas tirgum ražotu Siemens, Bosch, Neff, Progress, Junker, Whirlpool, Bauknecht un citu zīmolu virtuves tehniku par pievilcīgām cenām. Pie mums atradīsiet iekārtas funkcionālas virtuves aprīkošanai:

  • cepeškrāsnis;
  • elektriskās, indukcijas un gāzes plīts virsmas;
  • ledusskapjus, saldētavas;
  • tvaika nosūcējus;
  • trauku mazgājamās mašīnas u.c.

Kāpēc izvēlēties virtuves iekārtas pēc pasūtījuma?

Pasaulē, kur jebkuru sadzīves tehniku var iegādāties ar pāris peles klikšķiem, mēs piedāvājam individuāli pasūtīt virtuves mēbeles kopā ar tehniku. Kāpēc? Lūk, vismaz četri iemesli:

  • pārbaudīta kvalitāte – mūsu piedāvājumā ir tikai Vācijas tirgum ražota virtuves tehnika ar ražotāja garantiju un autorizētu garantijas servisu;
  • ērta pasūtīšana un piegāde – piegādājam virtuves tehniku tieši no Nobilia loģistikas bāzes kopā ar pasūtītajām mēbelēm un veicam visus montāžas darbus;
  • plašs sortiments – izstrādāsim individuālu dizainu un atradīsim risinājumu arī sarežģītiem, nestandarta projektiem: piedāvājam virtuves stūra iekārtas, iekārtas mazām virtuvēm un iekārtas virtuvēm ar atklāto plānojumu;
  • Ietaupiet laiku, visu saņēmot vienuviet! – Jums nav jātērē brīvais laiks veikalu apmeklējumiem.

Virtuves iekārtas pēc pasūtījuma ir viens no optimālākajiem variantiem sarežģītām telpām: ar dažādiem nelīdzenumiem, izvirzījumiem, arkām, nenoslēptām caurulēm utt. Tā ir iespēja radīt savā virtuvē ergonomisku un funkcionālu interjeru, pilnībā noslēpjot telpas nepilnības vai pat pārvēršot tās par dizaina odziņām.

Cik tas maksā un kā pasūtīt?

Virtuves iekārtas izgatavošanas cenas tiek aprēķinātas katram pircējam individuāli. Iebūvējamās iekārtas cena ir atkarīga no tās izmēriem, fasādes, darba virsmas, komplektācijas (piemēram, skapis ar plauktiem, kas ir ekonomiskāks, vai aptiekāra skapis ar izvelkamiem plauktiem), kā arī no izvēlētās virtuves tehnikas apjoma un modeļiem.

Vairāk informācijas par cenām Jūs varat uzzināt mūsu salonā – piesakieties konsultācijai un ietaupi laiku, visu saņemot vienuviet!