Sīkdatnes

Sīkdatnes

Šajā dokumentā ir iekļauta informācija par to, kā interneta vietnē www.vacuvirtuves.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies).

Apmeklējot šo interneta vietni, apmeklētājs piekrīt sīkdatņu saglabāšanai interneta vietnes apmeklētāja galaiekārtā (piemēram, datorā vai mobilajā tālrunī) un to izmantošanai atbilstoši šai sīkdatņu politikai.

Sīkdatņu izmantošanas mērķis ir nodrošināt vietnes apmeklētājiem ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi.

Kas ir sīkdatnes? Kā tās darbojas?
Sīkdatnes ir neliela izmēra datnes, ko uz interneta vietnes apmeklētāja galaiekārtu nosūta apmeklētās interneta vietnes. Interneta vietnes apmeklēšanas brīdī sīkdatnes tiek saglabātas vietnes interneta pārlūkprogrammas (piemēram, Internet Explorer, Firefox) datņu direktorijā interneta vietnes apmeklētāja galaiekārtas cietajā diskā. Kad interneta vietnes apmeklētājs noteiktā laika posmā atkārtoti apmeklē to pašu interneta vietni, interneta pārlūkprogramma identificē sīkdatni un nodod informāciju atpakaļ interneta vietnei vai elementam, kas sākotnēji iestatīja sīkdatni. Sīkdatnes nekādā veidā nerada apdraudējumu interneta vietnes apmeklētāja datoram vai mobilajam tālrunim.

Sīkdatņu veidi un to izmantošana vietnē www.vacuvirtuves.lv
Lai uzlabotu interneta vietņu funkcionalitāti un atvieglotu interneta vietnes lietošanu, tiek izmantoti šādi sīkdatņu veidi:

  • Sesijas sīkdatnes: Tās ir pagaidu sīkdatnes, kuras tiek saglabātas tikai tik ilgi, kamēr interneta vietnes apmeklētājs neaizver interneta pārlūkprogrammu pēc piekļuves interneta vietnei. Sesijas sīkdatnes palīdz interneta vietnei atcerēties apmeklētāja darbības iepriekšējā lapā, lai nevajadzētu atkārtoti ievadīt informāciju.
  • Pastāvīgās sīkdatnes: Šīs sīkdatnes pēc interneta vietnes apmeklēšanas nejauši izveidota numura veidā tiek saglabātas interneta vietnes apmeklētāja galaiekārtā. Tās identificē interneta vietnes apmeklētāju kā unikālu lietotāju. Sīkdatnes saglabāšanās laiks interneta vietnes apmeklētāja ierīcē būs atkarīgs no sīkdatnes veida.
  • Sekošanas sīkdatnes: Šīs sīkdatnes Vacuvirtuves.lv neizmanto.
  • Trešo personu sīkdatnes: www.vacuvirtuves.lv var izmantot trešo personu, piemēram, uzņēmuma Google, sīkdatnes, lai realizētu reklāmas aktivitātes un optimizētu mārketinga komunikāciju. Trešo personu reklāmdevēji var izmantot sīkdatnes, lai novērtētu reklāmas efektivitāti un individualizētu attēlotās reklāmas saturu. Informācija, ko apstrādā trešo personu reklāmdevēji, var ietvert tādus datus kā, piemēram, ģeogrāfiskais novietojums atbilstoši IP adresei.

Kā izvēlēties vai mainīt sīkdatņu izmantošanu?
www.vacuvirtuves.lv izmantotās sīkdatnes nesatur vietnes apmeklētāja personas datus un tās nevar izmantot interneta vietnes apmeklētāja personības identificēšanai. Tomēr, ja interneta vietnes apmeklētājs vēlas ierobežot sīkdatņu saglabāšanu galaiekārtā vai dzēst tajā jau saglabātas sīkdatnes, to ir iespējams izdarīt, izmantojot Interneta pārlūkprogrammas iestatījumus. Jāpievērš uzmanību, ka izmaiņas drošības iestatījumos jāveic katrai interneta pārlūkprogrammai atsevišķi un izmantotās iestatījumu metodes var atšķirties.

Informācijas izmaiņas

www.vacuvirtuves.lv ir tiesības jebkurā brīdī mainīt šo sīkdatņu politiku. Jaunā informācija tiks publicēta šajā lapā.